Детальніше
Звіти про проведення ІІ туру спортивної гри "Сімейні перегони.Екостадіон". Жовтень 2013 року.
Звіт про проведення 3-го етапу ІІ туру
обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Екостадіон" 20.10.2013 року.
Проведення 3 етапу у групах |
Учасників 3 етапу |
Примітка |
Березнівський район |
20 |
У 3 етапі гри участь взяли 5 команд. Учасники суперфіналу: сім’я Самко (м. Рівне) |
Володимирецький район |
20 |
У 3 етапі гри участь взяли 5 команд. Учасники суперфіналу: сім’я Ярута (Володимирецький р-н) |
Здолбунівський район |
16 |
У 3 етапі гри участь взяли 4 команди. Не з’явилася команда Корецького райлону. Учасники суперфіналу: сім’я Плісецьких (м. Острог) |
м. Дубно |
12 |
У 3 етапі гри участь взяли 3 команди. Не допущено команду м. Дубно. Не з’явилася команда Радивилівського району. Учасники суперфіналу: сім’я Собко (Дубенський р-н) |
Загалом за II тур - 4541 учасник
Звіт про проведення 2-го етапу ІІ туру
обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Екостадіон" 13.10.2013 року.
Березнівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Васьковець Юрій Федорович Васьковець Іванна Михайлівна Васьковець Вікторія Юріївна Волощук Андрій Анатолійович |
м. Березне |
18 |
72 |
18 |
72 |
Володимирецький район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Ярута Олександр Володимирович Ярута Ірина Петрівна Ярута Христина Олександрівна Ярута Олександр Олександрович |
смт Володимирець 0961297805 |
6 |
24 |
6 |
24 |
Гощанський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
Карпюк Василь Петрович Карпюк Андрій Васильович Карпюк Дмитро Васильович Карпюк Руслана Дмитрівна |
смт Гоща (067)4901507 |
8 |
32 |
|
8 |
32 |
Демидівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Павлюк Іванна Михайлівна Павлюк Михайло Олександрович Павлюк Владислав Михайлович Павлюк Віктор Михайлович |
смтДемидівка 0680371394 |
3 |
12 |
3 |
12 |
Дубенський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Собко ЕдуардВалерійович Собко Ілона Володимирівна Собко Валерія Едуардівна Слободенюк Анастасія Володимирівна |
с. Тараканів 0506267595 |
3 |
12 |
3 |
12 |
Дубровицький район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
Павловець Руслан Павловець Наталія Павловець Володимир Павловець Іванна |
с. Колки |
7 |
28 |
|
7 |
28 |
Зарічненський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Сільман Сергій Адамович Сільман Олеся Андріївна Сільман Катерина Сергіївна Ковалевич Андрій Сергійович |
смт Зарічне 0660392060 |
5 |
20 |
5 |
20 |
Здолбунівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Гарбовський Михайло Володимирович Буцька Ірина Володимирівна Гарбовський Лев Михайлович Сай Назар Петрович |
м. Здолбунів |
7 |
28 |
7 |
28 |
Корецький район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Шувалов Андрій Шувалова Леся Шувалов Андрій Шувалова Адріана |
м. Корець 067 7713169 |
5 |
20 |
5 |
20 |
Костопільський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Петрина Володимир Аполлінарійович Петрина Наталія Миколаївна Петрина Валентин Володимирович Петрина Марина Володимирівна |
с.Пісків 0683279701 |
7 |
28 |
7 |
28 |
Млинівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Миронюк Тетяна Миколаївна Миронюк Юлія Валентинівна Миронюк Ігор Валентинович Гузюк Володимир Омел’янович |
с. Маслянка 0992434885 |
5 |
20 |
5 |
20 |
Острозький район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Обуховський Віктор Ярославович Обуховська Тетяна Олександрівна Обуховський Юрій Вікторович Матвійчук Дмитро Сергійович |
с. Оженин 0673032163 |
6 |
24 |
6 |
24 |
Радивилівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Матюшок Віталій Леонідович Матюшок Оксана Василівна Матюшок Тетяна Віталіївна Юсюк Дмитро Андрійович |
с. Срібне 0680005589 |
9 |
36 |
9 |
36 |
Рівненський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Борисюк Микола Степанович Борисюк Анна Юріївна Борисюк Євгеній Миколайович Демчук Тарас Русланович |
смт Квасилів 0503753664 |
6 |
24 |
6 |
24 |
Рокитнівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Колодич Олег Васильович Колодич Людмила Іванівна Колодич ВасильОлегович Колодич Іван Олегович |
с. Познань 0683359384 |
16 |
64 |
16 |
64 |
Сарненський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Опалько Юрій Сергійович Опалько Валентина Адамівна Опалько Дмитро Юрійович Опалько Олександр Юрійович |
с. Кам’яне-Случанське 0987989738 |
8 |
32 |
8 |
32 |
Дубенський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Бовчалюк Руслана Володимирівна БовчалюкВіктор Петрович БовчалюкМихайло Вікторович БовчалюкАнастасія Вікторівна |
м.Дубно 0501983824 |
4 |
16 |
4 |
16 |
Кузнецовський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Смоляк Валентина Миколаївна Смоляк Володимир Євгенович Смоляк Максим Володимирович Смоляк Олександр Володимирович |
м. Кузнецовськ 0969947986 |
6 |
24 |
6 |
24 |
Острозький МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Борінова Ірина Миколаївна Борінов Володимир Миколайович Борінов Максим Володимирович Борінова Юлія Володимирівна |
м. Острог 0974438771 |
3 |
12 |
3 |
12 |
Рівненський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Самко Анна Михайлівна Самко Андрій Степанович Самко Олександра Андріївна Самко Максим Андрійович |
м. Рівне 0674206494 |
10 |
40 |
10 |
40 |
Підсумок:
Кількість сімей –142
Кількість учасників – 568
Звіт про проведення 1-го етапу ІІ туру
обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Екостадіон" 06.10.2013 року.
Березнівський район
№ з/п |
Прізвище та ім’я переможця |
Населений пункт |
Кількість учасників |
1. |
Прядун Олександр |
с. Балашівка |
12 |
2. |
Мартинов Роман |
с. Білка |
11 |
3. |
Боровець Алла |
с. Бистричі |
15 |
4. |
Рощук Юлія |
с. Велике поле |
11 |
5. |
Миронець Тамара |
с. Бронне |
12 |
6. |
Тихончук Наталія |
с. Вітковичі |
20 |
7. |
Августинович Тетяна |
с. Голубне |
16 |
8. |
Вітковець Віталій |
с. Городище |
14 |
9. |
Трохимчук Галина |
с. Грушівка |
16 |
10 |
Комар Наталія |
с. Губків |
16 |
11. |
Боровець Анна |
с. Друхів |
12 |
12. |
Лисецький Віктор |
с. Зірне |
16 |
13. |
Білявська Людмила |
с. Камянка |
12 |
14. |
Нижник Інна |
с. Малинськ |
19 |
15. |
Криворучко Михайло |
с. Маринин |
12 |
16. |
Карповець Олеся |
с. Моквин |
16 |
17. |
Лисинчук Валентина |
с. Поліське |
15 |
18. |
Сульжик Руслан |
с. Поляни |
28 |
19. |
Зубчик Анатолій |
с. Прислучі |
18 |
20. |
Чмут Григорій |
с. Тишиця |
12 |
21. |
Власюк Людмила |
с. Хмелівка |
11 |
22. |
Захарчук Леонід |
с. Яринівка |
11 |
н/п - 22 |
325 |
Володимирецький район
1. |
Ярута Олександр |
смт Володимирець |
20 |
2. |
Бриж Дмитро |
с. В.Цепцевичі |
16 |
3. |
Сяський Андрій |
с. Довговоля |
12 |
4. |
Ткач Андрій |
с. Кідри |
20 |
5. |
Босик Станіслав |
с. Новаки |
12 |
6. |
Музика Вікторія |
с. Полиці |
16 |
7. |
Кравчук Андрій |
с. Половлі |
12 |
8. |
Сокол Сергій |
с. Рафалівка |
20 |
9. |
Сафонік Андрій |
с. Суховоля |
16 |
н/п - 9 |
144 |
Гощанський район
1. |
Абрамович Оксана |
с. Рясники |
16 |
2. |
Пастушок Юрій |
с. Горбаків |
16 |
3. |
Жовнір Любов |
с. Симонів |
16 |
4. |
Бартманська Любов |
смт Гоща |
24 |
5. |
Власик Анатолій |
с. Бугрин |
16 |
6. |
Поліщук Олександр |
с. Воскодави |
12 |
7. |
Сидорчук Дмитро |
с. Бабин |
16 |
8. |
Куліковський Олег |
с. Бочаниця |
12 |
9. |
Пивоварчук Галина |
с. Майків |
8 |
10. |
Корнійчук Василь |
с. Томахів |
8 |
11. |
Приходько Андрій |
с. Малинівка |
16 |
12. |
Ільчук Михайло |
с. Федорівка |
12 |
13. |
Андрущенко Ганна |
с. Тучин |
20 |
14. |
Пилипей Святослав |
с. Пустомити |
12 |
15. |
Сахнюк Ірина |
с. Вільгір |
8 |
н/п - 15 |
212 |
Демидівський район
1. |
Пилипюк Олександр |
с. Вербень |
4 |
2. |
Салецький Олександр |
с. Хрінники |
4 |
3. |
Котяй Олександр |
с. Малеве |
4 |
4. |
Мандрицька Клавдія |
с. Золочівка |
2 |
5. |
Шмідт Василь |
с. Товпижин |
4 |
6. |
Горайчук Віталій |
с. Хрінники |
4 |
н/п - 6 |
22 |
Дубенський район
1. |
Мушировський Віктор |
с.Плоска |
8 |
2. |
Собко Едуард |
с. Тараканів |
9 |
3. |
Паска Володимир |
с. Черешнівка |
8 |
4. |
Кутаєв Олександр |
с. Рачин |
8 |
5. |
Юрчук Сергій |
с. Верба |
10 |
н/п - 5 |
43 |
Дубровицький район
1. |
Павловець Володимир |
с. Колки |
18 |
2. |
Мирко Леонід |
с. Орв’яниця |
20 |
3. |
Берестень Сергій |
с. Лютинськ |
12 |
4. |
Мисько Павло |
с. Людинь |
16 |
5. |
Крупко Павло |
с. Сварицевичі |
22 |
6. |
Жакун Валерій |
с. Залужжя |
16 |
7. |
Столяр Микола |
с. Осова |
16 |
8. |
Хомич Микола |
с. Заслуччя |
18 |
9 |
Ожелевський Микола |
с. Дубровиця |
20 |
10. |
Гурик Микола |
с. Берестя |
18 |
11. |
Ососкало Іван |
с. Миляч |
15 |
12. |
Карпович Анатолій |
с. Смородськ |
14 |
13. |
Шиліпук Микола |
с. Селець |
18 |
14. |
Серко Михайло |
с. Озерськ |
15 |
н/п - 14 |
238 |
Зарічненський район
1. |
Палій Сергій |
с. Річиця |
12 |
2. |
Кирилюк Надія |
с. Локниця |
16 |
3. |
Секретар Володимир |
с. Вичівка |
16 |
4. |
Червінський Сергій |
с. Дібрівськ |
12 |
5. |
Вовчук Ігор |
с. Кутин |
13 |
6. |
Захарович Олександр |
с. Морочно |
14 |
7. |
Сидорчук Генадій |
с. Перекалля |
16 |
8. |
Марчук Петро |
Зарічненська селищна /р |
20 |
9. |
Касянчик Сергій |
с. Борова |
18 |
10. |
Харковець Сергій |
с. Кухче |
16 |
11. |
Курядовець Василь |
с. Новорічиця |
12 |
н/п - 11 |
165 |
Здолбунівський район
1. |
Якимчук Микола |
с. Півче |
16 |
2. |
Овдіюк Ігор |
с. Уїздці |
16 |
3. |
Хлібюк Артем |
с. Здовбиця |
19 |
4. |
Холявко Іван |
с. Новосілки |
14 |
5. |
Мосійчук Дмитро |
cмт Мізоч |
14 |
6. |
Хміль Тарас |
с. Буща |
14 |
7. |
Рибачок Роман |
с. Глинськ |
16 |
8. |
Дмитрук Олег |
с. Ступно |
11 |
9. |
Ткач Руслан |
с. Копитків |
21 |
10. |
Лук’янчук Валерій |
с. Спасів |
17 |
11. |
Сай Назар |
м. Здолбунів |
23 |
12. |
Єнич Юрій |
с.Стара Мощаниця |
13 |
13. |
Матюх Віталіна |
с. П’ятигори |
12 |
14. |
Мороз Ірина |
с. Дермань ІІ |
9 |
15. |
Хлопіч Віктор |
с. Гільча ІІ |
18 |
16. |
Нестерук Сергій |
с. Богдашів |
17 |
17. |
Глушко Олег |
с.Івачків |
15 |
18. |
Парфенюк Василь |
с. Нова Мощаниця |
14 |
н/п - 18 |
279 |
Корецький район
1. |
Колосовський Сергій |
м. Корець |
22 |
2. |
Приходько Андрій |
с. Новий Корець |
9 |
3. |
Ільчук Сергій |
с. Іванівка |
10 |
4. |
Гнап Олег |
с. Харалуг |
12 |
5. |
Пашковський Василь |
с. Весняне |
20 |
6. |
Бондар Максим |
с. Копитів |
12 |
7. |
Савчук Ангеліна |
с. Гвіздів |
12 |
8. |
Федорчук Іван |
с. Сторожів |
12 |
9. |
Демедюк Аліна |
с.Жадківка |
11 |
10. |
Бондарчук Василь |
с. Морозівка |
17 |
11. |
Шевчук Вадим |
с. Устя |
19 |
12. |
Самчук Олексій |
с. Стовпин |
14 |
13. |
Пасічник Катерина |
с. Користь |
18 |
14. |
Морозов Олександр |
с. Крилів |
17 |
15. |
Москалик Андрій |
с. В.Межирічі |
29 |
16. |
Бобер Андрій |
с.Бриків |
17 |
17. |
Фомін Андрій |
с.Щекичин |
15 |
н/п - 17 |
266 |
Костопільський район
1. |
Ковбар Оксана |
ЗОШ № 8 м. Костопіль |
12 |
2. |
Ковальчук Віталій |
ЗОШ № 5 м. Костопіль |
12 |
3. |
Толочик Тарас |
ЗОШ №3 м. Костопіль |
12 |
4. |
Лазарець Тетяна |
с. Іваничі |
12 |
5. |
Озарчук Назар |
с. Маща |
12 |
6. |
Лукомський Дмитро |
с. Мирне |
12 |
7. |
Онопрійчук Андрій |
с. Дюксин |
12 |
8. |
Никончук Тарас |
с. Головин |
12 |
9. |
Лазарчук Назар |
с. Гута |
20 |
10. |
Василишин Владислав |
с. Постійне |
12 |
11. |
Малишевська Вікторія |
с. Злазне |
12 |
12. |
Мамчур Іван |
с. Мала Любаша |
12 |
13. |
Дудчик Сергій |
с. Пеньків |
12 |
14. |
Смикало Олексій |
с. Золотолин |
12 |
15. |
Левчук Микола |
с. Підлужне |
12 |
17. |
Лебедюк Ярослав |
с. Пісків |
16 |
н/п – 14 |
204 |
Млинівський район
1. |
Гурій Вадим |
с. Бокійма |
15 |
2. |
Ремчук Володимир |
с. Владиславівка |
14 |
3. |
Твардовський Роман |
с. Торговиця |
12 |
4. |
Панчина Андрій |
с. Береги |
15 |
5. |
Тимощук Денис |
смт Млинів |
23 |
6. |
Онищук Ігор |
с. Смордва |
13 |
н/п - 6 |
92 |
Острозький район
1. |
Денисевич Марина |
с. Оженин |
16 |
2. |
Тазарачев Андрій |
с. Межирич |
14 |
3. |
Чехолка Дмитро |
с. Грозів |
10 |
4. |
Климчук Тарас |
с. Кутянка |
12 |
5. |
Ковальчук Тарас |
с. Вельбівне |
13 |
6. |
Яворська Оксана |
с. Новомалин |
13 |
7. |
Сакідон Микола |
с. Верхів |
9 |
8. |
Пушка Олексій |
с. Хорів |
11 |
9. |
Щаслив'юк Владислав |
с. Тесів |
7 |
11. |
Іллін Олександр |
с. Могиляни |
12 |
н/п - 11 |
117 |
Радивилівський район
Не надано звітів
Рівненський район
1. |
Подганюк Денис |
с. Біла Криниця |
14 |
2. |
Борисюк Євген |
смт Квасилів |
16 |
3. |
Купець Михайло |
с. Забороль |
11 |
4. |
Довжик Дмитро |
с. Колоденка |
12 |
5. |
Сич Андрій |
с. Зоря |
17 |
6. |
Нечипорук Олександр |
с. Верхівськ |
11 |
7. |
Іваницький Назар |
с. Великий Олексин |
14 |
8. |
Бебко Артем |
с. Іскра |
8 |
9. |
Саць Аліна |
смт Клевань |
17 |
10. |
Гвоздь Сергій |
смт Оржів |
14 |
11. |
Гринчук Святослав |
с. Шубків |
10 |
12. |
Мущир Сергій |
с. Тайкури |
9 |
13. |
Кравець Денис |
с. Великий Житин |
8 |
14. |
Цаюк Олег |
с. Дядьковичі |
8 |
15. |
Фурманюк Василь |
с. Кустин |
12 |
16. |
Білан Микола |
с. Жобрин |
8 |
17. |
Філончук Анастасія |
с. Обарів |
15 |
18. |
Штучний Едуард |
с. Городок |
12 |
19. |
Демчук Тарас |
с. Малий Шпаків |
8 |
20. |
Самков Степан |
с. Олександрія |
13 |
21. |
Маринін Андрій |
с. Нова Любомирка |
9 |
22. |
Бойко Олександр |
с. Велика Омеляна |
16 |
23. |
Трохимчук Надія |
с. Котів |
10 |
н/п – 23 |
272 |
Рокитнівський район
1. |
Колодич Андрій |
с. Познань |
22 |
2. |
Берташ Ірина |
с. Сновидовичі |
25 |
3. |
Прит Марія |
с. Осницьк |
13 |
4. |
Кулакевич Назар |
с. Глинне |
106 |
5. |
Кравченя Софія |
с. Заболоття |
12 |
6. |
Сорока Катерина |
с. Карпилівка |
112 |
7. |
Мисюкевич Тетяна |
с. Блажове |
27 |
8. |
Кулакевич Оксана |
с. Дубно |
12 |
9. |
Жуковський Іван |
с. Більськ |
8 |
10. |
Крук Вадим |
с. Борове |
37 |
11. |
Лісовець Михайло |
с. Дроздинь |
48 |
12. |
Кулакевич Микола |
с. Рокитне |
78 |
13. |
Огієвич Аліна |
с. Залав’я |
16 |
14. |
Трохимчук Василь |
с. Кисоричі |
20 |
15. |
Мосаковська Анна |
смт Рокитне |
57 |
16. |
Скаковець Михайло |
с. Хміль |
36 |
17. |
Ковалець Олег |
с. Старе Село |
50 |
н/п – 17 |
679 |
Сарненський район
1. |
Ворніческу Антоніна |
м. Сарни |
16 |
2. |
Псалтира Валентина |
смт Степань |
18 |
3. |
Степчук Тетяна |
смт Клесів |
16 |
4. |
Гольонко Василь |
с. Велике Вербче |
25 |
5. |
Долід Леонід |
с. Селище |
22 |
6. |
Боровець Тетяна |
с. Вири |
20 |
7. |
Петровчук Володимир |
с. Кам’яне-Случанськ |
24 |
8. |
Бережний Степан |
с. Корост |
16 |
9. |
Сергійчук Віра |
с. Костянтинівка |
12 |
10. |
Ютовець Надія |
с. Любиковичі |
20 |
11. |
Жабчик Антоніна |
с. Люхча |
18 |
12. |
Ковальчук Володимир |
с. Немовичі |
20 |
13. |
Зіневич Олег |
с. Стрільськ |
18 |
14. |
Титечко Володимир |
с. Тинне |
24 |
15. |
Сорока Сергій |
с. Тутовичі |
16 |
16. |
Тишков Роман |
с. Чудель |
18 |
17. |
Приступа Ростислав |
с. Ремчиці |
18 |
18. |
Панасюк Світлана |
с. Зносичі |
22 |
19. |
Тотовицький Сергій |
с. Кричильськ |
20 |
20. |
Волошина Валентина |
с. Кузьмівка |
16 |
21. |
Жилка Віталій |
с. Карпилівка |
18 |
н/п – 21 |
397 |
Дубенський МВК
1. |
Бовчалюк Олександр |
м. Дубно |
12 |
2. |
Петровець Наталія |
м. Дубно |
16 |
3. |
Наконечна Ірина |
м. Дубно |
18 |
4. |
Горбачук Андрій |
м. Дубно |
8 |
5. |
Губиш Андрій |
м. Дубно |
20 |
м/м – 5 |
74 |
Кузнецовський МВК
1. |
Сніжко Владислав |
м. Кузнецовськ |
176 |
м/м – 1 |
176 |
Острозький МВК
1. |
Ружанський Сергій |
м. Острог |
19 |
м/м – 1 |
19 |
Рівненський МВК
1. |
Рибалко Артем |
НВК № 26 |
40 |
2. |
Метка Оксана |
ЗОШ № 23 |
18 |
3. |
Кірик Ніна |
Гармонія |
31 |
4. |
Шолопак Дмистро |
НВК №19 |
32 |
5. |
Тищюк Олексій |
ЗОШ 25 |
18 |
6. |
Симончук Давид |
РК «Олімпія» |
42 |
м/м - 6 |
181 |
Підсумок:
Кількість населених пунктів – 209
мікрорайонів міст – 13
Кількість учасників – 3905