Детальніше
Результати II туру обласної гри "Сімейні перегони. ТРИ ПОКОЛІННЯ"
Звіт про проведення 1 етапу II туру
обласної гри "Сімейні перегони. ТРИ ПОКОЛІННЯ"
09.11.2014 року
Березнівський район
1. |
Прядун Олександр |
с.Балашівка |
12 |
2. |
Федас Валентин |
с.Білка |
16 |
3. |
Стахнюк Володимир |
с.Бистричі |
16 |
4. |
Драганчук Віктор |
с.Велике Поле |
12 |
5. |
Миронець Петро |
с.Бронне |
16 |
6. |
Бойчук Василь |
с.Вітковичі |
20 |
7. |
Костовецький Микола |
с.Голубне |
16 |
8. |
Перепечай Ігор |
с.Городище |
24 |
9. |
Трохимчук Петро |
с.Грушівка |
12 |
10. |
Коломиєць Леонід |
с.Губків |
12 |
11. |
Андрощук Михайло |
с.Друхів |
16 |
12. |
Захарчук Сергій |
с.Зірне |
24 |
13. |
Ковтун Юрій |
с.Ка'мянка |
16 |
14. |
Нижник Вадим |
с.Малинськ |
16 |
15. |
Бондар Володимир |
с.Маринин |
12 |
16. |
Фіяло Віталій |
с.Моквин |
20 |
17. |
Мельничук Петро |
с.Поліське |
16 |
18. |
Вітковець Руслан |
с.Поляни |
16 |
19. |
Люшин Микола |
с.Прислучі |
16 |
20. |
Ясковець Ігор |
с.Тишиця |
12 |
21. |
Бондар Валентина |
с.Хмелівка |
8 |
22. |
Захарчук Василь |
с.Яринівка |
16 |
23. |
Удод Віктор |
м. Березне |
20 |
|
|
н/п - 23 |
364 |
Володимирецький район
Інформацію про проведення 1 етапу не надано.
Гощанський район
1. |
Процюк Олена |
с.Бугрин |
20 |
2. |
Осташевський Роман |
с.Горбаків |
16 |
3. |
Жовнір Олександр |
с.Симонів |
24 |
4. |
Карпюк Василь |
смтГоща |
24 |
5. |
Кравчук Микола |
с.Малинівка |
12 |
6. |
Сидорчук Дмитро |
с.Бабин |
16 |
7. |
Куліковський Олег |
с.Бочаниця |
20 |
8. |
Євчук Валентина |
с.Рясники |
16 |
9. |
Кравчук Віктор |
с.Томахів |
16 |
10. |
Гаврилюк Іван |
с.Посягва |
12 |
11. |
Ільчук Михайло |
с.Федорівка |
20 |
12. |
Андрущенко Ганна |
с.Тучин |
20 |
13. |
Данилюк Людмила |
с.Мнишин |
16 |
14. |
Марчук Максим |
с.Воскодави |
16 |
|
|
н/п - 14 |
248 |
Демидівський район
Інформацію про проведення 1 етапу не надано.
Дубенський район
1. |
Панасюк Юрій |
с. Соснівка |
12 |
2. |
Попович Тетяна |
с. Івання |
8 |
3. |
Юрчук Сергій |
с. Верба |
12 |
4. |
Грановський Вадим |
с.Мирогоща |
16 |
5. |
Ганзюк Роман |
с. Привільне |
8 |
6. |
Антонюк Назар |
смт Смига |
16 |
7. |
Пахольчук Тетяна |
с. Повча |
8 |
8. |
Мушировський Віктор |
с. Плоска |
8 |
|
|
н/п - 8 |
88 |
Дубровицький район
Інформацію про проведення 1 етапу не надано.
Зарічненський район
Інформацію про проведення 1 етапу не надано.
Здолбунівський район
1. |
Ковальчук Любомир |
с. Уїздці |
20 |
2. |
Сержанюк Микола |
с. Копитків |
16 |
3. |
Нестерук Михайло |
с. Здовбиця |
21 |
4. |
Суковатий Артем |
м. Здолбунів |
26 |
5. |
Мосійчук Дмитро |
смтМізоч |
22 |
6. |
Холявко Володимир |
с. Новосілки |
13 |
7. |
Міськов Володимир |
с. Глинськ |
18 |
8. |
Лук’янчук Валерій |
с. Спасів |
13 |
9. |
Буханчук Віктор |
с. П’ятигори |
16 |
10. |
Нестерук Сергій |
с Богдашів |
17 |
11. |
Мартинюк Інна |
с. Півче |
10 |
12. |
Павлюк Олександр |
с. Гільча друга |
18 |
13. |
Власюк Василь |
с. Нова мощаниця |
17 |
14. |
Атаманець Ірина |
с. Дермань ІІ |
15 |
15. |
Дмухар Володимир |
с. Білашів |
23 |
16. |
Дмитрук Олег |
с. Ступно |
11 |
17. |
Хміль Тарас |
с. Буща |
16 |
|
|
н/п - 17 |
292 |
Корецький район
1. |
Рибачок Олександр |
с. Морозівка |
14 |
2. |
Процюк Андрій |
с. Іванівка |
12 |
3. |
Повар Віктор |
с. Весняне |
22 |
4. |
Фомін Андрій |
с. В. Клецька |
19 |
5. |
Косинська Ірина |
с. В. Межиричі |
26 |
6. |
Якубець Олег |
с. Гвіздів |
21 |
7. |
Денисюк Микола |
с. Головниця |
16 |
8. |
Сисонюк Григорій |
с. Даничів |
19 |
9. |
Тарасович Олександр |
с. Жадківка |
12 |
10. |
Нагорний Олександр |
с. Залізниця |
18 |
11. |
Мельничук Сергій |
с. Коловерть |
17 |
12. |
Степанець Валерій |
с. Користь |
24 |
13. |
Ничипорук Анатолій |
с. Крилів |
23 |
14. |
Мазурець Віталій |
с. Невірків |
25 |
15. |
Хоменко Микола |
с. Новий Корець |
26 |
16. |
Коркунець Олексій |
с. Річки |
15 |
17. |
Шитюк Ігор |
с. Самостріли |
18 |
|
|
н/п - 17 |
327 |
Костопільський район
1. |
Морозько Петро |
с.Гута |
8 |
2. |
Сич Роман |
м.Костопіль ЗОШ № 8 |
12 |
3. |
Цимбалюк Олег |
м.Костопіль гуманітарна гімназія |
8 |
4. |
Михневич Тетяна |
м.Костопіль ЗОШ № 5 |
8 |
5. |
Нікитчук Надія |
с.Великий Стидин |
10 |
6. |
Левковець Роман |
с.Малий Стидин |
10 |
7. |
Коростов Олександр |
м.Костопіль ЗОШ № 4 |
8 |
8. |
Уніч Павло |
м.Костопіль ЗОШ № 3 |
10 |
9. |
Прус Дмитро |
м.Костопіль ЗОШ № 2 |
8 |
10. |
Жук Юрій |
с. Великий Мидськ |
8 |
|
|
н/п - 5 |
90 |
Млинівський район
1. |
Гурій Вадим |
с. Бокійма |
17 |
2. |
Ремчук Володимир |
с. Владиславівка |
15 |
3. |
Батрак Олександр |
с. Торговиця |
10 |
4. |
Вишневський Олександр |
с. Береги |
14 |
5. |
Тимощук Денис |
смт Млинів |
25 |
6. |
Онищук Ігор |
с. Смордва |
15 |
|
|
н/п - 6 |
96 |
Острозький район
1. |
Шевчук Станіслав |
с. Хорів |
11 |
2. |
Довгий Владислав |
с. Грем'яче |
12 |
3. |
Гарбар Вікторія |
с. Вельбівно |
12 |
4. |
Дмитрук Сергій |
с. Межирич |
14 |
5. |
Стрельник Іванна |
с. Оженин |
15 |
6. |
Клочко Віталій |
с. Милятин |
10 |
7. |
Сосновчик Богдан |
с. Верхів |
10 |
8. |
Стецюк Роман |
с. Грозів |
9 |
9. |
Яворська Оксана |
с. Новомалин |
10 |
|
|
н/п - 9 |
103 |
Радивилівський район
1. |
Воронко Роман |
м.Радивилів |
17 |
2. |
Дорожченко Вадим |
с.Сестрятин |
11 |
3. |
Гуменюк Андрій |
с.Ситне |
13 |
4. |
Стрільчук Світлана |
с.Рудня |
14 |
5. |
Сова Дмитро |
с.Козин |
16 |
6. |
Климчук Іван |
с.Хотин |
14 |
7. |
Скруха Вадим |
с.Пляшева |
10 |
8. |
Ляхович Іван |
с.Митниця |
14 |
9. |
Юсюк Дмитро |
с.Срібне |
18 |
10. |
Пасічник Дмитро |
с.Башарівка |
15 |
11. |
Мирончук Дмитро |
с.Крупець |
21 |
12. |
Малецька Ганна |
с.Дружба |
12 |
|
|
н/п - 12 |
175 |
Рівненський район
Інформацію про проведення 1 етапу не надано.
Рокитнівський район
1. |
Колодич Андрій |
с. Познань |
22 |
2. |
Берташ Ірина |
с. Сновидовичі |
25 |
3. |
Прит Марія |
с. Осницьк |
13 |
4. |
Кулакевич Назар |
с. Глинне |
106 |
5. |
Кравченя Софія |
с. Заболоття |
12 |
6. |
Сорока Катерина |
с. Карпилівка |
112 |
7. |
Мисюкевич Тетяна |
с. Блажове |
27 |
8. |
Кулакевич Оксана |
с. Дубно |
12 |
9. |
Жуковський Іван |
с. Більськ |
8 |
10. |
Крук Вадим |
с. Борове |
37 |
11. |
Лісовець Михайло |
с. Дроздинь |
48 |
12. |
Кулакевич Микола |
с. Рокитне |
78 |
13. |
Огієвич Аліна |
с. Залав’я |
16 |
14. |
Трохимчук Василь |
с. Кисоричі |
20 |
15. |
Мосаковська Анна |
смт Рокитне |
57 |
16. |
Скаковець Михайло |
с. Хміль |
36 |
17. |
Ковалець Олег |
с. Старе Село |
50 |
|
|
н/п - 17 |
679 |
Сарненський район
1. |
Дзирун Ігор |
м. Сарни |
30 |
2. |
Шишковський Роман |
смт Степань |
22 |
3. |
Цимбаліст Тетяна |
смт Клесів |
22 |
4. |
Климець Віктор |
с. Велике Вербче |
20 |
5. |
Опалько Олександр |
с. Вири |
16 |
6. |
Кравчук Віталій |
с. Кам’яне-Случанськ |
14 |
7. |
Комар Надія |
с. Корост |
16 |
8. |
Боровик Роман |
с. Костянтинівка |
16 |
9. |
Калюш Федір |
с. Любиковичі |
18 |
10. |
Мовчан Микола |
с. Люхча |
16 |
11. |
Ковпак Віктор |
с. Немовичі |
18 |
12. |
Федорчук Олександр |
с. Стрільськ |
20 |
13. |
Джигадло Вадим |
с. Тинне |
20 |
14. |
Жук Тарас |
с. Чудель |
18 |
15. |
Козяр Іван |
с. Зносичі |
18 |
16. |
Дорожко Микола |
с. Кричильськ |
20 |
17. |
Сусід Сергій |
с.Карпилівка |
24 |
18. |
Примак Анатолій |
с. Селище |
18 |
|
|
н/п - 18 |
346 |
Дубенський МВК
1. |
Бовчалюк Михайло |
м. Дубно
|
38 |
|
|
м/м - 1 |
38 |
Кузнецовський МВК
1. |
Левков Олександр
|
м. Кузнецовськ
|
122 |
|
|
м/м - 1 |
122 |
Острозький МВК
1. |
Німчинський Дмитро |
м. Острог
|
19 |
|
|
м/м - 1 |
19 |
Рівненський МВК
1. |
Меліх Каріна |
ПК «Мрія» |
16 |
2. |
Малавійчук Софія |
ПК «Гроно» |
8 |
3. |
Прокопчук Вадим |
ПК «Імпульс» |
21 |
4. |
Гонта Іван |
ПК «Олімпія» |
18 |
5. |
Шубська Ольга |
ПК «Меридіан» |
14 |
6. |
Мельник Максим |
ПК «Самоцвіт» |
15 |
7. |
Кондратюк Ілля |
ПК «Романтик» |
25 |
8. |
Козакова Даша |
ПК «Сучасник» |
18 |
9. |
Ковальчук Володимир |
ПК «Омега» |
47 |
10. |
Тарасюк Богдан |
ПК «Пролісок» |
12 |
11. |
Романюк Владислав |
ПК «Росинка» |
13 |
|
|
м/м - 11 |
207 |
Підсумок:
Кількість населених пунктів – 146
мікрорайонів міст – 14
Кількість учасників – 3194
Звіт про проведення 2 етапу II туру
обласної гри "Сімейні перегони. ТРИ ПОКОЛІННЯ"
16.11.2014 року
Березнівський район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано.
Володимирецький район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано.
Гощанський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Жовнір Любов Жовнір Олександр Жовнір Владислав Жовнір Юлія
|
с. Симонів 0683230622 |
7 |
28 |
|
|
|
7 |
28 |
Демидівський район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано
Дубенський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Панасюк Наталія Панасюк Юрій Панасюк Ліда Панасюк Марта |
с. Ясенівка 0673609100 |
3
|
12 |
|
|
|
3 |
12 |
Дубровицький район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано.
Зарічненський район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано.
Здолбунівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Поліщук Тарас Терещенко Ольга Поліщук Михайло Поліщук Юлія |
м. Здолбунів
|
6 |
24 |
|
|
|
6 |
24 |
Корецький район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Шувалов Андрій Шувалова Леся Шувалов Андрій Шувалова Адріана |
м. Корець 0677713169 |
5 |
20 |
|
|
|
5 |
20 |
Костопільський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Гук Богдан Гук Оксана Гук Іванна Мамчур Іван |
с.Мала Любаша 0673970863 |
7 |
28 |
|
|
|
7 |
28 |
Млинівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Поруцко Олег Поруцко Руслана Поруцко Олександра Поруцко Вікторія |
с.Війниця 0971208879 |
5 |
20 |
|
|
|
5 |
20 |
Острозький район
Інформацію про проведення 2 етапу не надано.
Радивилівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Матюшок Віталій Матюшок Оксана Матюшок Тетяна Юсюк Дмитро |
с.Срібне 0680005589 |
5 |
20 |
|
|
|
5 |
20 |
Рівненський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Шуляк Володимир Конечна Альона Шуляк Юрій Шуляк Ілля |
смт Квасилів |
3 |
12 |
|
|
|
3 |
12 |
Рокитнівський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
|
||||
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Трохимчук Юрій Трихимчук Валентина Трохимчук Михайло Трохимчук Василь |
с. Кисоричі 066 040 29 43 |
7 |
28 |
|
|
|
7 |
28 |
Сарненський район
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Вер’яненков Дмитро Вер’яненкова Ірина Вер’яненков Денис Вер’яненков Євген |
м. Сарни 0661193592
|
6 |
24 |
|
|
|
6 |
24 |
Дубенський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Петровець Анастасія Петровець Наталія Петровець Олександр Петровець Віталій |
м. Дубно |
4 |
16 |
|
|
|
4 |
16 |
Кузнецовський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Сагура Василь Сагура Оксана Сагура Володимир Сагура Віктор |
м. Кузнецовськ 0969404561 |
6 |
24 |
|
|
|
6 |
24 |
Острозький МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Борінова Ірина Борінов Володимир Борінова Юлія Свідерський Олександр |
м. Острог 0974438771 |
2 |
8 |
|
|
|
2 |
8 |
Рівненський МВК
№ з/п |
Прізвища та імена членів команди-переможця |
Населений пункт, контактний номер телефону |
Загальна кількість учасників |
|
Сімей |
Учасників |
|||
1. |
Савчук Михайло Савчук Оксана Савчук Вікторія Савчук Катерина |
м. Рівне 0974815399
|
8 |
32 |
|
|
|
8 |
32 |
Підсумок:
Кількість сімей – 74
Кількість учасників – 296