Детальніше
ФЗСЖ, Горбаків
ВЕЛОКВІТЕНЬ КРОКУЄ РІВНЕНЩИНОЮ!
Естафету флешмобу «30 днів на велосипеді» впевнено підхопив Горбаківський ліцей Бабинської територіальної громади — активний, дружній і завжди готовий до руху! Тут не просто долучились — тут зробили це яскраво, енергійно і по-спортивному.
Розпочали із заїздів: дві вікові групи, дві дистанції — і максимум драйву! Учасники показали витривалість, швидкість і головне —азарт до руху.
А далі територія ліцею перетворилась на справжній фестиваль здорового способу життя з велосипедним настроєм. Двоколісні, самокати, сміх і підтримка — кожен знайшов свою активність. Наймолодші учасники вправно долали смугу з шести випробувань, демонструючи спритність і наполегливість.
Погода цього дня була з характером —дощ, вітер, сонце… Але це лише додало емоцій і зовсім не завадило провести свято спорту та велосипеда!
І за гарною традицією — естафета передана далі Бабинський ліцей! Тож тримаємо темп, не гальмуємо і продовжуємо крутити педалі разом.
























