Детальніше

ФЗСЖ, Межиріч



У селі Межиріч відбулося свято спорту

 

Флешмоб «30 днів на велосипеді» продовжує впевнено крокувати Рівненщиною — цього разу енергійний спортивний настрій панував у Межиріцькому ліцеї Острозької територіальної громади! Сьогодні до них завітали фахівці «Спорту для всіх Рівненщини». Адже, нещодавно саме цей заклад посів 2 місце в обласному конкурсі «Сніговик FEST»! На присутніх очікували не лише відзнаки, а й спортивне велосвято.

 

 

Захід розпочався із спільного заїзду поціновувачів двоколісного різних вікових груп. А далі територія ліцею перетворилася на активний майданчик фестивалю здорового способу життя з велосипедною тематикою.

Учасники долали смугу перешкод, яка складалась із шести етапів. Кожен мав змогу перевірити свою вправність, баланс і координацію та, звісно ж, отримати потужну порцію адреналіну та позитиву!

 

 

Родзинкою заходу став велоконкурс «Коридор» — видовищні змагання на визначення кращого велосипедиста. Тут уже важливими були не лише швидкість, а й точність, контроль і впевненість у кожному русі. Емоції — на максимум, боротьба — до останнього! У підсумку Артем Борушевський впевнено виборов сьогодні перемогу!

 

 

Свято спорту у Межиріцькому ліцеї об’єднало учнів, педагогів і всіх небайдужих до активного способу життя, подарувавши заряд енергії та гарного настрою. Виклик челенджу «30 днів на велосипеді» сьогодні передано Острозькому ліцею №1.

Крутимо педалі разом — і рухаємося вперед!